Açık Öğretim Lisesi Sınavlarına Hazırlık Öğrenci Platformuna Hoşgeldiniz!
Diğer öğrencilerimize katılmak mı istiyorsun?
Bugün kayıt olmaktan çekinmeyin.
Kaydol

DUYURU Açık Lise 2. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı!

Alede

Kurucu
Yönetici
Reaksiyon
1,595
Başarı Puanı
32
Takipçiler
1
En İyi Cevap
8
Kayıt ücreti: 30 ₺ dir.

Bu ücreti size en yakın Ziraat ATM'sinden yapabileceğiniz gibi Ziraat Mobil Bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz.

Ödemeler > Eğitim, Sınav ve Üniversiteler > MEB > AÇIK ÖĞRETİM LİSELE 2018/2 İLK.KAYIT-KAYIT YEN.ÜCR. şeklindedir.

Bu ücreti yatırdıktan birkaç gün sonra durumunuz ders seçmek için aktif olacaktır.

Eğer Açık Liseye ilk defa kayıt oluyorsanız dekont ile birlikte halk eğitim merkezine gitmeniz gerekecektir.

Kayıt yenileme işlemi yaptıktan sonra ise seçtiğiniz derslerin çıktısını alarak kitapları almak için halk eğitime gideceksiniz.

Kitaplar ücretsizdir ancak sizden okul aile birliği için ek ücret alacaklar. Kaydınızı ne kadar erken yenilerseniz kitaplarınızı alıp çalışmaya o kadar erken başlarsınız.

Selda Dikmen

Pasif
Reaksiyon
6
Başarı Puanı
19
Takipçiler
0
En İyi Cevap
0
Bakarmısınız ben normalde lise 3 okuyorum aöl de 2. Senem ben geri liseye geçiş yapmak istiyorum hangi liseye geçiş yaplıyorum koleje geçiş yapılıyormu ?

• Beğen
Reactions: Mrlkrt ve Hkarab

AyselDeniz

Tanınmış Öğrenci | 4.Sv.
Reaksiyon
1,068
Başarı Puanı
98
Takipçiler
50
En İyi Cevap
11
Hocam ben bugün gittim ATM’den yatırmak için ama hata verdi kuruma ödemeniz yoktur dedi 30 ₺ fln yazan yeri göremedim yani Halk banktı acaba ondan mı ? Ama öncedende ordan yatırdım oluyodu anlamadım 😑

• Beğen
Reactions: Mrlkrt ve Hkarab

Hkarab

Pasif
Reaksiyon
69
Başarı Puanı
10
Takipçiler
9
En İyi Cevap
0
Hocam ziraat bankası dışında da internet bankaciligindan yapabiliyormuyuz kayıt yenileme mesela halkbank internet bankaciligindan olurmu? Buarada sistem yok diyolar sistem açılmadı daha dedi halk egitim

Hkarab

Pasif
Reaksiyon
69
Başarı Puanı
10
Takipçiler
9
En İyi Cevap
0
Hocam ben bugün gittim ATM’den yatırmak için ama hata verdi kuruma ödemeniz yoktur dedi 30 ₺ fln yazan yeri göremedim yani Halk banktı acaba ondan mı ? Ama öncedende ordan yatırdım oluyodu anlamadım 😑
Sanırım sistem yok oyuzden yatiramadin

ismailkerbali

Yeni | 1.Sv.
Reaksiyon
49
Başarı Puanı
24
Takipçiler
8
En İyi Cevap
0
Kayıt ücreti: 30 ₺ dir.

Bu ücreti size en yakın Ziraat ATM'sinden yapabileceğiniz gibi Ziraat Mobil Bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz.

Ödemeler > Eğitim, Sınav ve Üniversiteler > MEB > AÇIK ÖĞRETİM LİSELE 2018/2 İLK.KAYIT-KAYIT YEN.ÜCR. şeklindedir.

Bu ücreti yatırdıktan birkaç gün sonra durumunuz ders seçmek için aktif olacaktır.

Eğer Açık Liseye ilk defa kayıt oluyorsanız dekont ile birlikte halk eğitim merkezine gitmeniz gerekecektir.

Kayıt yenileme işlemi yaptıktan sonra ise seçtiğiniz derslerin çıktısını alarak kitapları almak için halk eğitime gideceksiniz.

Kitaplar ücretsizdir ancak sizden okul aile birliği için ek ücret alacaklar. Kaydınızı ne kadar erken yenilerseniz kitaplarınızı alıp çalışmaya o kadar erken başlarsınız.
sadece ziraatten mi kayıt kapılıyor

• Beğen
Reactions: Hkarab

Mrlkrt

Pasif
Reaksiyon
44
Başarı Puanı
19
Takipçiler
1
En İyi Cevap
0
Internet bankaciligindan garanti veya baska bankadan olmuyormu yalnizca ziraatmi olacak hocam

• Beğen

MahsunPamukçı

Tecrübeli Öğrenci | 5.Sv.
Reaksiyon
414
Başarı Puanı
115
Takipçiler
7
En İyi Cevap
2
Kenarda yukari cikma düğmesi olacaktır en üstte çıktığınızda açık lise 2.dönem yazısını gorursunuz ordan isleminize devam edebilirsiniz

• Beğen

Hurekun

Yeni | 1.Sv.
Reaksiyon
52
Başarı Puanı
22
Takipçiler
1
En İyi Cevap
0
İnternetten 2. Dönem için kayıt yenileme yaptım 30 tlyi yatırdım fakat öğrenci sistem bilgilerimde işlem yapılmadı kayıt yapılmadı yazıyor. Ücret yatırıldığı halde neden işlem yapılmadı yazıyor bilgisi olan varmı?

• Beğen

Sibel

Aktif Öğrenci | 2.Sv.
Reaksiyon
236
Başarı Puanı
44
Takipçiler
37
En İyi Cevap
2
İnternetten 2. Dönem için kayıt yenileme yaptım 30 tlyi yatırdım fakat öğrenci sistem bilgilerimde işlem yapılmadı kayıt yapılmadı yazıyor. Ücret yatırıldığı halde neden işlem yapılmadı yazıyor bilgisi olan varmı?
Kayıt yenileme işlemini yaptırdıktan bir gün sonra kaydınız yenilenmiş oluyor.

• Beğen
Reactions: Hurekun ve Alede

Alede

Kurucu
Yönetici
Reaksiyon
1,595
Başarı Puanı
32
Takipçiler
1
En İyi Cevap
8
Bakarmısınız ben normalde lise 3 okuyorum aöl de 2. Senem ben geri liseye geçiş yapmak istiyorum hangi liseye geçiş yaplıyorum koleje geçiş yapılıyormu ?
Sorunuz Sorun Çözüm Merkezi'nde cevaplanmıştır.

Internet bankaciligindan garanti veya baska bankadan olmuyormu yalnizca ziraatmi olacak hocam
Ziraat , Vakıf , Halk bu üç bankadan yatırabilirsiniz.
Maalesef hala yenileme gerçekleşmedi. Halk eğitim merkezini aradım aktifleşme olmazsa merkeze gelin burada yapalım denildi.
Daha ilk gün @Sibel in de söylediği gibi bir gün bekleyeceksiniz. Acele etmenize gerek yok.

• Beğen
Reactions: Hurekun