Sohbet Gençler sınava çok az kaldı nasıl bi çalışma planı çizilmeli bu satten sonra sizce?

Asya42

Aktif Öğrenci | 2.Sv.
Reaksiyon
155
Başarı Puanı
39
Çıkmış sorular yeterli olurmu sizce nasıl çalışıyor sunuz elimde kitap yok

Ayşe

Sevilen Öğrenci | 3.Sv.
Reaksiyon
205
Başarı Puanı
53
@Asya42 gerçekten çıkmış soruların çok yararı oluyor ama bence sadece çıkmış sorular yeterli olmaz mesela açıköğretim ******* sayfasından kitapların bazı yerlerini veriyorlar oradan çalışabilirsin yararlı olacağını düşünüyorum senin için inşallah da olur🤗

Eyüp Tunç

Pasif
Reaksiyon
15
Başarı Puanı
19
@Asya42 gerçekten çıkmış soruların çok yararı oluyor ama bence sadece çıkmış sorular yeterli olmaz mesela açıköğretim ******* sayfasından kitapların bazı yerlerini veriyorlar oradan çalışabilirsin yararlı olacağını düşünüyorum senin için inşallah da olur🤗

Yıldızlı yeri anlamadım

Asya42

Aktif Öğrenci | 2.Sv.
Reaksiyon
155
Başarı Puanı
39
Çalışma isteğim hiç yok canım yaa, sınava gidesim bile yok açıkçası 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Yemin ederim aynıyız🤦‍♀️ biraz çıkmış sorulara bakıyım diyorum sıkılıyorum ya İngilizce falanda anlamayınca allah yardımcımız olsun kalmadı ya çok az kaldı bu saatten sonrada çalışmak olmaz 11 dersi

Ezgi Zeynep

Derskolik | 6.Sv.
Reaksiyon
846
Başarı Puanı
154
Yemin ederim aynıyız🤦‍♀️ biraz çıkmış sorulara bakıyım diyorum sıkılıyorum ya İngilizce falanda anlamayınca allah yardımcımız olsun kalmadı ya çok az kaldı bu saatten sonrada çalışmak olmaz 11 dersi
Şu saatten sonra imkansız zaten canım, girmek için girdiğimiz bol sallamalı bir sınav olacak. Rabbim salladığımızı tuttursun inşallah 😂