Açık Öğretim Lisesi Sınavlarına Hazırlık Öğrenci Platformuna Hoşgeldiniz!
Diğer öğrencilerimize katılmak mı istiyorsun?
Bugün kayıt olmaktan çekinmeyin.
Kaydol

Sohbet Kimler kaç yaşında başladı ?

Alede

Kurucu
Yönetici
Reaksiyon
1,595
Başarı Puanı
32
Takipçiler
1
En İyi Cevap
8
Aramızda genç yaşlı birçok öğrenci var. Kimisi 15-16 yaşlarında kimisi 30-40 yaşlarında.. Haliyle yaş seviyesi farklı olsa da çok çalışan kazanıyor.

Ben açık liseye 15 yaşlarımda başlamıştım. Hayatımda hiç örgün liseye gitmedim. Ve mezun olarak üniversite kazandım. Üniversiteden de mezun olalı 4 yıl oldu. Peki siz Açık Liseye kaç yaşında başladınız ?

AyselDeniz

Tanınmış Öğrenci | 4.Sv.
Reaksiyon
1,068
Başarı Puanı
98
Takipçiler
50
En İyi Cevap
11
14 yaşımda kaydoldum ama 22 yaşında girdim sınavlara bazı aile problemlerinden dolayı 2017 ve 2018 de girdim 5 kez fln girdim sınava, toplam 110 kredim var 83 kredi sonra 2019 sonu gibi mezunum İnşallah 🙏

Son düzenleme:

Duygu

Aktif Öğrenci | 2.Sv.
Reaksiyon
842
Başarı Puanı
35
Takipçiler
57
En İyi Cevap
4
Aramızda genç yaşlı birçok öğrenci var. Kimisi 15-16 yaşlarında kimisi 30-40 yaşlarında.. Haliyle yaş seviyesi farklı olsa da çok çalışan kazanıyor.

Ben açık liseye 15 yaşlarımda başlamıştım. Hayatımda hiç örgün liseye gitmedim. Ve mezun olarak üniversite kazandım. Üniversiteden de mezun olalı 4 yıl oldu. Peki siz Açık Liseye kaç yaşında başladınız ?
17 yasimda yazilmistim oncesinde 2 yil orgun egitime gitmistim.Sonra evlilik cocuk derken kalmisti simdi bu sene ilk calismam ilk heyecanim ilk sinavimdi vekledigimden guzel ilerledi hersey cok sukur🙏

• Beğen
Reactions: Birgül2 ve Alede

MahsunPamukçı

Tecrübeli Öğrenci | 5.Sv.
Reaksiyon
414
Başarı Puanı
115
Takipçiler
7
En İyi Cevap
2
Ilk kaydimi 2015 yılında yapmıştım 1 sınava girip daha kayıt yaptırmamıştım 2017-3 2018-1 doneminden beri tekrar basladim

• Beğen
Reactions: Birgül2
Reaksiyon
90
Başarı Puanı
0
Takipçiler
10
En İyi Cevap
0
2016 nın ikinci döneminde başlamiştim suan 19 yasindayim ve bazi sorunlarim vardi iki sinavimdan aglayarak cikmistim kemdimi veremiyordum suan 6 sinava girdim 100 ustu kredim var insallah bitiricem ek sinavlarla birlikte

Reaksiyon
90
Başarı Puanı
0
Takipçiler
10
En İyi Cevap
0

Peki hangi universiteyi kazandiniz hocam bide etrafimizdaki insanlar surekli acik ogretimden universite kazanilmaz diyor siz nasil kazandiniz

Yunus

Pasif
Açık Lise Mezunu
Reaksiyon
28
Başarı Puanı
19
Takipçiler
2
En İyi Cevap
0
2011 senesinde basladim 4 sene ara verdim sonra tekrar basladim suan mezuniyet incelemesindeyim insaallah bitti bu donem

Reaksiyon
5
Başarı Puanı
0
Takipçiler
5
En İyi Cevap
0
16 yasimda basladim hic orgun öğretime gitmedim ilk okul bile dışardan okudum şuan 20 yaşındayım ve lise deyim 33 kredim var