Sohbet Kimler kaç yaşında başladı ?

Aramızda genç yaşlı birçok öğrenci var. Kimisi 15-16 yaşlarında kimisi 30-40 yaşlarında.. Haliyle yaş seviyesi farklı olsa da çok çalışan kazanıyor.

Ben açık liseye 15 yaşlarımda başlamıştım. Hayatımda hiç örgün liseye gitmedim. Ve mezun olarak üniversite kazandım. Üniversiteden de mezun olalı 4 yıl oldu. Peki siz Açık Liseye kaç yaşında başladınız ?

Duygu

Aktif Öğrenci | 2.Sv.
Aramızda genç yaşlı birçok öğrenci var. Kimisi 15-16 yaşlarında kimisi 30-40 yaşlarında.. Haliyle yaş seviyesi farklı olsa da çok çalışan kazanıyor.

Ben açık liseye 15 yaşlarımda başlamıştım. Hayatımda hiç örgün liseye gitmedim. Ve mezun olarak üniversite kazandım. Üniversiteden de mezun olalı 4 yıl oldu. Peki siz Açık Liseye kaç yaşında başladınız ?
17 yasimda yazilmistim oncesinde 2 yil orgun egitime gitmistim.Sonra evlilik cocuk derken kalmisti simdi bu sene ilk calismam ilk heyecanim ilk sinavimdi vekledigimden guzel ilerledi hersey cok sukur🙏

• Beğen
Reactions: Birgül2 ve Alede
25 Kas 2018
38
90
0
2016 nın ikinci döneminde başlamiştim suan 19 yasindayim ve bazi sorunlarim vardi iki sinavimdan aglayarak cikmistim kemdimi veremiyordum suan 6 sinava girdim 100 ustu kredim var insallah bitiricem ek sinavlarla birlikte

25 Kas 2018
38
90
0

Peki hangi universiteyi kazandiniz hocam bide etrafimizdaki insanlar surekli acik ogretimden universite kazanilmaz diyor siz nasil kazandiniz

Yunus

Pasif
Açık Lise Mezunu
25 Ara 2018
27
28
19
2011 senesinde basladim 4 sene ara verdim sonra tekrar basladim suan mezuniyet incelemesindeyim insaallah bitti bu donem

25 Ara 2018
5
5
0
20
16 yasimda basladim hic orgun öğretime gitmedim ilk okul bile dışardan okudum şuan 20 yaşındayım ve lise deyim 33 kredim var